Anasayfa  |  Sık Kullanılanlara Ekle  |  Reklam  |  İletişim  |  Künye  |  Site Haritası
 
video

GÜZEL ŞEYLER OLUYOR

Bayburt’un Suyu Tatlanıyor

06 Kasım 2012 - 12:31Geçmiş yıllarda Bayburt’un en büyük sorunlarından biri olarak sürekli gündeme gelen su kesintisine kalıcı çözüm bulmak için 22 kilometrelik isale hattını yeni çelik borularla tamamen değiştiren Bayburt Belediyesi, içme suyunun sertlik oranını düşürmek için çözüm arayışını da sürdürüyor.
 

Şair Zihni Kent Ormanı Gün Sayıyor

12 Eylül 2012 - 09:36Milletvekilimiz Bünyamin Özbek, Belediye Başkanımız Hacı Ali Polat, Trabzon Orman Bölge Müdürü Celal Pir, belediye meclis üyesi Şahin Kızılaslan ve Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Daştan, Şair Zihni Kent Ormanı’nda bir dizi incelemelerde bulundu.
 

Kop Dağı Tünelinin Temeli Atıldı

10 Eylül 2012 - 13:14Bayburt-Erzurum arasını bir saatin altına düşürecek ve kışın kar ve tipiye maruz kalmadan yılın 12 ayında güvenli bir şekilde seyahat edilmesini sağlayacak, Bayburt Erzurum arasında bulunan Kop Dağına gidiş iki geliş geliş iki şerit olmak üzere, beş bin metrelik iki tünelin temeli Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binalı Yıldırım tarafından atıldı.
 

Kaleardı Mahallesi’nde Genel Temizlik Çalışması

07 Eylül 2012 - 11:55Cadde ve sokakları yıkama faaliyetlerini aralıksız sürdüren Belediyemiz Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kaleardı Mahallesi Recep Tayyip Erdoğan Hatıra Ormanı çevresinde genel temizlik çalışması yaptı.
 

Bayburt’un KPSS başarısının arkasındaki sır

01 Eylül 2012 - 15:16Bayburt, Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Eğitim Bilimleri alanında Türkiye genelinde ikinci oldu.
 

Bayburt taşıyla maket saat kuleleri yapıyor

01 Eylül 2012 - 14:35Bayburtlu Fikret Karapınar, 15 yıldır Bayburt taşıyla maket saat kuleleri yapıyor.
 

Fotoğraflarla Bayburtun Problemlerini Dile Getirdiler

31 Ağustos 2012 - 17:2323 Ağustos 2012''''de iki kişilik ekip tarafından hayata geçirilen, Bayburt''''un ilk sanal fotoğraf sergisi olan "Küçük Şehrin Büyük Problemleri" isimli sergi sosyal medyada büyük beğeni topluyor.
 


icon BAYBURT REHBERİ
icon Önemli Telefonlar icon Siyaset icon Tarihçe
icon Vakıf ve Dernekler icon Coğrafi Yapı icon Ekonomi
icon Gezilecek Yerler icon Şairler icon Spor
icon Dede Korkut icon Sanatçılar icon Türküler
icon Kitaplar icon Yemekler icon Barlar
icon Yerel Kıyafetler icon Bayburt Taşı icon Oyunlar
icon Nöbetçi Eczaneler icon Sağlık icon Eğitim

 Köşe Yazıları
 
 Foto Galeri
 
 Video Galeri