Bayburt Grup Özel İdare Gençlikspor Şampiyon

BAL Ligi 1. Grup’ta lig liderliğini sürdüren Bayburt Grup Özel İdare Gençlikspor bir deplasmanı daha kayıpsız geçti. Ligin 23. Hafta mücadelesinde Patnos deplasmanında Patnos Gençlik Spor'un konuğu olan temsilcimiz maçtan farklı galip ayrıldı.

Bayburt Grup Özel İdare Gençlikspor Şampiyon
Bayburt Grup Özel İdare Gençlikspor Şampiyon

Patnos İlçe Stadyumu’nda saat 12.30’da başlayan maçı Bitlis Bölgesi hakemleri Okan Güntekin, M.Zahit Kahraman,Mustafa Muslu, Barış Çiçeksoyu triosu yönetti.


İlk dakikalardan itibaren maçta ağırlığını hissettiren ve maçı rakip yarı sahasına yıkan Bayburt Grup Özel İdare Gençlikspor maçın 3 dakikasında Recep Serkanın ayağından 1-0 öne geçti.Rakip takım oyunu dengelemeye çalışırken 42 dakika da Süleymanın arapasında ceza sahasına giren Recep'i düşüren kaleci Ramazan hem Penaltı yaptırdı hem de Kırmızı kartla oyun dışı kaldı. Atışı kullanan Kazım topu ağlarla buluşturdu ve durum 2 - 0 oldu ve takımlar soyunma odasına ilk yarı sonu için girdiler.

İkinci yarıda maçtaki üstünlüğünü sürdüren temsilcimiz rakip fileleri 2 kez daha havalandırdı. 47. dakikada Recep Serkan Çetintaş, 58 . dakikada ise Kazım ile temsilcimize farkı getiren golleri kaydetti. Maç 4- 0 üstünlüğümüz ile sona erdi.
BAYBURT GURUP: Sezgin**,Süleyman**,Kazım ***,Turan ***,Çetiner **,Gökhan * (Dk 46 Ş.Can **),Fatih * , Erhan **(dk. 69 Alper ),Erçin ***,Recep**,( dk 81 Murat *),Yahya ***

PATNOS GENÇLİK SPOR: Ramazan ? ,Ali *, Ümit **, H. İbrahim**,Özcan**,Enes*,Soner **,Erhan **,M.Ali**,Kemal **, Zeki **

GOLLER: DK. 3, 47 R. Serkan, Dk. 42, 58 Kazım Bayburt Gurup